کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی به منظور جوانسازی پوست و کلاژن سازی با استفاده از تزریق گاز دی اکسید کربن صورت می گیرد. در واقع کربوکسی تراپی با افزایش گردش خون و مویرگ سازی موجب جوانسازی و کلاژن سازی پوست می شود.

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

نحوه عملکرد کربوکسی تراپی

دی اکسید کربن با بازدم از بدن ما خارج می شود در واقع دی اکسید کربن در همه حالت در بدن ما وجود دارد و به گردش خون بدن کمک می کند با تزریق دی اکسید کربن در ناحیه مورد نظر می توان موجب افزایش گردش خون در آن ناحیه شد.

گاز مورد استفاده در کربوکسی تراپی کاملا بی ضرر و غیر آمبولیک است و با استفاده از دستگاه میزان گاز تزریقی سنجیده می شود . کروکسی تراپی یک روش کاملا ایمن و بی عارضه می باشد .

برای تزریق گاز co2 از دستگاه کربوکسی استفاده می شود در ابتدا دستگاه کربوکسی که مانند پمپ عمل می کند به گاز co2 متصل می شود . بدون هیچ گونه خونریزی توسط دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو گاز co2 به وسیله سوزن خیلی باریک و نازک وارد ناحیه مورد نظر می شود. به هیچ عنوان  نباید نگران دفع گاز هایی شوید که وارد بدن شما می شود زیرا گازهای وارد شده به داخل بدن توسط بافت های بدن جذب می شود و به وسیله ریه دفع می شود

برای دریافت بهترین نتیجه، کربوکسی تراپی باید حدود 6 تا 10 جلسه صورت گیرد. ماندگاری اثر کربوکسی تراپی در هرفردی متفاوت است و به طور معمول  بین 6 ماه تا 12 سال است.

رفع سیاهی دور چشم با کربوکسی تراپی

بسیاری از افراد در نواحی زیر چشمشان سیاهی مشاهده می شود که این امر موجب کاهش زیبایی چهره آن ها گردیده است و آن ها را بسیار آزرده خاطر کرده است سیاهی و تیرگی دور چشم بدلیل عدم گردش خون است می توان با استفاده از کربوکسی تراپی و تزریق گاز co2 در این ناحیه با افزایش گردش خون سیاهی و تیرگی اطراف چشم را ازبین برد باید توجه نمایید که برای دریافت نتایج نهایی دوره درمان را بطور کامل سپری کنید . در صورتی که شما برای رفع سیاهی دور چشم خود خواستار استفاده از این روش هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو دریافت نمایید

عوارض کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یک روش کاملا ایمن و بی عارضه می باشد ممکن است بعد از کربوکسی تراپی کبودی و تورم مختصری در ناحیه مورد نظر مشاهده شود که به مرور زمان از این کبودی ها و تورمات کاسته می شود و جای نگرانی ندارد .

برخی از خدمات دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو:

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: 09012222118 – 02188642413

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

2 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *