مزایای تزریق بوتاکس

مزایای تزریق بوتاکس

مزایای تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس مزایای بسیار زیادی دارد و علاوه بر زیبایی و رفع چین و چروک صورت کاربرد درمانی دارد. در تزریق بوتاکس از یک نوع سمی به نام بوتولیسم استفاده می شود که این سم بطور مستقیم در ماهیچه تزریق می شود و موجب فلج موقت عضلات و کم شدن فعالیت آن قسمت می شود. انتخاب پزشک در نتیجه تزریق بوتاکس بسیار تاثیر گذار می باشد زیرا باید بوتاکس در دوز مناسب و در ناحیه مناسبی تزریق شود تا بهترین نتیجه پس از تزریق دریافت شود. برای انجام تزریق بوتاکس حتما به پزشک متخصص پوست و مو و مراکز معتبر مراجعه نمایید تا دچار عوارضات ناشی از تزریق بوتاکس نشوید و بهترین نتیجه را دریافت نمایید دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و مهارت و تجربه بالا تزریق بوتاکس را انجام می دهند.

مزایای تزریق بوتاکس

کاربرد تزریق بوتاکس در صورت

با افزایش سن پوست حالت کیسانی خود را از دست می دهد و چین و چروک هایی بروی پوست ایجاد می شود که با استفاده از تزریق بوتاکس می توان تمامی این چروک ها را از بین برد و ظاهر زیبایی را ایجاد کرد . برخی از افراد بدلیل اخم زیاد بین دو ابرو آن ها خطوط عمودی ایجاد می شود که با تزریق بوتاکس می توان این خطوط را رفع کرد.

بسیاری از افراد ابروهای آن ها حالت افتاده دارد که با تزریق بوتاکس می توان ابروها را بالا برد و این مشکل را برطرف کرد.

خطوط ریز و درشت و چین و چروک هایی که در اطراف چشم و لب ها ایجاد می شود موجب می شود ظاهر فرد را پیر تر از حالت عادی نمایش دهد که با تزریق بوتاکس می توان این چروک و خطوط را برطرف کرد

کاربرد درمانی تزریق بوتاکس

با استفاده از تزریق بوتاکس می توان تعریق زیر بغل را از بین برد در این تزریق با استفاده از سوزن های بسیار نازک چند نقطه بسیار کوچک در زیر بغل ایجاد می شود که کاملا بدون درد می باشد. همچنین با استفاده از تزریق بوتاکس می توان تعریق کف دست را کاهش داد.

امروزه با استفاده از تزریق بوتاکس می توان سردرد های میگرنی را با تزریق در پیشانی، گردن و شانه به مدت 4 ماه کاهش داد.

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۳۵۶۲۴۸۸۶۳ – ۰۲۱۸۸۶۴۲۴۱۳

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *