فرم دهی به لب

فرم دهی به لب ها

زیبایی لب ها می تواند در زیبایی صورت هم تاثیر گذار باشد . این امر به خصوص در خانم ها مورد توجه بیشتری قرار گرفته است و افراد بسیاری علاقه دارند که لب های زیبا ،برجسته و  خوش فرمی داشته باشند البته باید دقت داشت در صورتی لب ها می توانند باعث جذابیت و زیبا شدن چهره فرد شوند که با اجزای صورت تناسب کافی را داشته باشد .

زیبایی لب ها

همان طور که در ساختار لب ها می بینیم لب های پایین از لب های فوقانی نازک تر هستند و در صورتی که قصد دارید لب های خود را با روش های نوین  برجسته کنید متخصص پوست باید این دقت را داشته باشد  که تناسب بین لب ها برقرار باشد تا لب ها به شکلی طبیعی تغییر کند .

روش های فرم دهی به لب

شاید برخی از افراد باشند که به شکل ژنتیکی دارای لب های باریک هستند و یا اینکه افراد  با افزایش سن حجم لب های خود را از دست می دهند . این افراد با روش های تزریق چربی و تزریق ژل می توانند برجسته سازی لب های خود را انجام بدهند .شما می توانید در ابتدا به متخصص پوست مراجعه کرده و سپس با معاینه های انجام شده پزشک می تواند شما را برای انتخاب روش مناسب راهنمایی کند. بسیاری از افراد سوال می پرسند که تزریق ژل ماندگاری بیشتری دارد  و یا تزریق چربی ؟ اما  باید گفت در افراد مختلف ماندگاری هر یک از این روش ها متفاوت است و  هر دو روش موقتی هستند و با گذشت زمان از اثر گذاری آنها کاسته می شود .

 

فرم دهی به لب

 

نکاتی درر رابطه با تزریق ژل لب

در صورتی که شما برای تزریق ژل لب به پزشک متخصص مراجعه کنید ژل و یا پر کننده های استاندارد و یا معتبر برای شما استفاده می شود  این ژل ها دارای حداکثر سازگاری بیولوژیک با بدن هستند  و واکنش های  ایمنی بدن را تحریک نمی کنند. تزریق ژل در لب ها از حساسیت بالایی برخوردار است و از آنجایی که لب‌ها دارای خون‌رسانی بالایی می باشند و تحرک زیادی دارند باید برای هر فرد ژل مناسب  استفاده شود و همچنین میزان و حجم چربی وارد شده باید اندازه باشد تا نتیجه ایی ایده آل برای فرد ایجاد شود . ژل ها باید در عمق خاصی از لب وارد شوند تا امکان جابه جایی آنها وجود نداشته باشد به همین دلیل تاکید می شود که  در انتخاب پزشک خود دقت کنید . دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو می تواند شما را در این زمینه یاری کند .

تزریق چربی در لب

می توان برای تزریق چربی از چربی های بدن خود فرد استفاده کرد که به همین دلیل احتمال عفونت و واکنش غیر طبیعی به بدن به چربی های وارد شده کمتر خواهد بود  . چربی ها بعد از اینکه از بدن فرد گرفته با دستگاه های مخصوص پاکسازی می شود و با وارد شدن به سرنگ های باریک به داخل لب وارد می شود .

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *