کربوکسی تراپی

سوالات متداول کربوکسی تراپی

سوالات متداول کربوکسی تراپی

قبل از جوانسازی پوست بوسیله کربوکسی تراپی سوالات متداولی از دکترامیر سلیمانی متخصص پوست و مو پرسیده می شود که در این قسمت به این سوالات پاسخ داده می شود

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

نحوه کار دستگاه کربوکسی تراپی چگونه است؟

در دستگاه کربوکسی تراپی یک مخزن گاز دی اکسید کربن تعبیه شده است که گاز دی اکسید کربن بعد از خروج از این مخزن وارد یک لوله استریل شده می شود این لوله دارای فیلتر است که گاز را از هر گونه ناخالصی پاک سازی می کند بعد از حذف ناخالاصی ها گاز دی اکسید کربن بوسیله یک سوزن باریک و نازک به پوست فرد منتقل می شود گازهای وارد شده به داخل بدن توسط بافت های بدن جذب می شود و به وسیله ریه دفع می شود.

دستگاه کربوکسی تراپی چگونه میزان گاز دی اکسید کربن را کنترل می کنند؟

 

در روش کربوکسی تراپی برای کنترل میزان گاز دی اکسید کربن ماشین های مخصوصی وجود دارد که با استفاده از این ماشین ها میزان گازدی اکسید کربن مورده استفاده در کربوکسی تراپی کنترل می شود. مخزن گاز دی اکسید کربن که در دستگاه کربوکسی تراپی تعبیه شده است که به یک جریان تنظیم کننده متصل است و میزان گاز دی اکسید کربن را کنترل می کند. در روش کربوکسی تراپی سرعت انتقال گاز دی اکسید کربن توسط دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو تنظیم می شود.

کربوکسی تراپی چگونه موجب جوانسازی و رفع سیاهی های دور چشم می شود؟

با وارد شدن گاز دی اکسید کربن به ناحیه مورد نظر گردش خون افزایش می یابد که این امر موجب جوانسازی و رفع سیاهی دور چشم می شود.

برای رفع سیاهی های دور چشم با استفاده از کربوکس تراپی به چند جلسه درمان نیاز است؟

برای دریافت بهترین نتیجه از کربوکس تراپی باید دوره های درمان را بطور کامل سپری کنید دوره درمانی کربوکس تراپی به این صورت است که به مدت 6 هفته و هر هفته یک جلسه کربوکسی تراپی باید صورت گیرد . بعد از گذارندن این مدت فرد باید برای ترمیم مراجعه نماید.

آیا در هنگام کربوکسی تراپی فرد دردی را حس می کند؟

یکی از سوالات متداولی که از دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو پرسیده می شود این است که آیا در هنگام کربوکس تراپی دردی حس می شود یا خیر؟
در پاسخ به این سوال دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو بیان می کنند که در کربوکسی تراپی دردی احساس نمی شود می توان قبل از انجام کربوکسی تراپی در افرادی که از سوزن ترس دارند و یا خیلی حساس هستند برای کاهش احساس درد که هنگام زدن سوزن کربوکس تراپی ایجاد می شود از بی حسی موضعی استفاده کرد.

برخی از خدمات دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو:

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: 09012222118 – 02188642413

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *