سوالات متداول لیزر موهای زائد

سوالات متداول لیزر موهای زائد

سوالات متداول لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از سریعترین، ایمن ترین و تاثیر گذار ترین روش برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن می باشد که امروزه بسیار  پر اهمیت می باشد و در میان مردم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. مهمترین مزیتی که لیزر موهای زائد نسبت به روش های دیگر دارد این می باشد که در مدت زمان بسیار کوتاهی می تواند بصورت دائم موهای زائد را از بین ببرد به این صورت که بهترین دستگاه با توجه به نوع پوست انتخاب شود و مدت زمانی که برای رفع و از بین بردن موهای زائد تعیین شده است بطور کامل سپری شود. لیزر موهای زائد بروی فولیکول های مو اثر می گذارد به همین علت برای همیشه موها از بین می روند در صورتی که در روش های قدیمی مانند تیغ و مومک بروی فولیکول های مو اثری وارد نمی شود در نتیجه پس از گذشت مدت کوتاهی موهای زائد دومرتبه شروع به رشد می کنند. برخی از مراجعین دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو سوالاتی را در رابطه با لیزر موهای زائد مطرح می کنند که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره شده است.

سوالات متداول لیزر موهای زائد

معمولا چند جلسه برای رفع دائمی موهای زائد لازم می باشد؟

تعداد جلسات با توجه به نوع پوست، نوع دستگاه، تراکم موهای بدن، جنس مو و ناحیه مورد نظر برای لیزر موهای زائد در میان افراد مختلف متفاوت می باشد در نتیجه نمی توان برای هر شخصی تعداد جلسات مشخصی را تعیین کرد.

آیا انجام لیزر برای بدن ضرر دارد و به پوست آسیبی وارد می کند؟

لیزر موهای زائد جزو ایمن ترین و بی خطر ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن می باشد و به پوست هیچ آسیبی وارد نمی کند. برای انجام لیزر موهای زائد حتما به یک متخصص پوست و مو و مراکز معتبر مراجعه نمایید.

آیا انجام لیزر بروی پوست ایجاد لک می کند؟

در افرادی که آفتاب گرفته اند و برنزه کرده اند توصیه می شود لیزر موهای زائد انجام نشود زیرا لیزر در این افراد موجب سوختگی پوست و ایجاد لک می شود

کدام یک از دستگاه های لیزر تاثیر گذاری بیشتری دارد؟

انتخاب نوع دستگاه با توجه به نوع پوست و میزان تراکم به انتخاب پزشک بستگی دارد

قبل از لیزر موهای زائد چه اقداماتی باید انجام شود؟

قبل از لیزر موهای زائد حتما از تیغ برای از بین بردن موهای زائد استفاده نمایید تا بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائد بدن خود دریافت نمایید.

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۳۵۶۲۴۸۸۶۳ – ۰۲۱۸۸۶۴۲۴۱۳

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *