سابسیژن

سوالات متداول در مورد سابسیژن

سوالات متداول در مورد سابسیژن

داشتن پوستی صاف و زیبا در بین تمامی افراد بخصوص خانم ها دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد، روش های مختلفی برای جوانسازی پوست، باز سازی پوست و از بین بردن جای جوش و اسکار در کلینیک های تخصصی پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد، متخصص پوست بعد از بررسی های لازم و با توجه به نوع پوست فرد تشخیص می دهد که چه روشی برای جوانسازی پوست و درمان پوست فرد مناسب می باشد . در حال حاضر یکی از روش هایی که برای از بین بردن جای جوش و اسکار مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج خوبی بعد از این روش حاصل می شود سابسیژن است، برخی از افراد قبل و بعد از انجام سابسیژن سوالاتی را مطرح می کنند، در این مقاله در ابتدا توضیح مختصری در رابطه با سابسیژن داده می شود و بعد از آن به بیان توضیحاتی در رابطه با پاسخ این سوالات می پردازیم :

سابسیژن

سابسیژن

سابسیژن

در سابسیژن از سوزن های نازکی به نام کانولا برای جدا کردن چسبندگی های بینی پوستی استفاده می شود، بعد از بی حسی موضعی، سوزن کانولا که سوزن بسیار ظریفی می باشد وارد سطح پوست می شود و با حرکات افقی بافت همبند زیرین پوست و چسبندگی های بین پوست را جدا می کند، در نتیجه پوست برای ترمیم و پر کردن عمق فرورفتگی ها شروع به ساخت کلاژن جدید می کند .

چند جلسه درمانی لازم است تا با استفاده از سابسیژن بتوان مشکل پوست را بطرف کرد ؟

تعداد جلسات درمانی بعد از بررسی های متخصص پوست تعیین می شود ، در صورتی که عمق فرورفتگی ها شدید باشد نیاز به تعداد جلسات درمانی متعددی می باشد اما اگر عمق فرورفتگی کم باشد می توان با یک جلسه درمانی سابسیژن نتیجه دلخواه را دریافت کرد .

آیا در هنگام سابسیژن درد بسیاری را شخص باید تحمل کند ؟

بدلیل اینکه برای انجام سابسیژن در ابتدا ناحیه مورد نظر بی حسی می شود ، هیچ گونه دردی احساس نمی شود و یا اگر احساس شود بسیار خفیف است، کمی خونریزی طبیعی است . هیچ نگرانی در رابطه با خونریزی و درد نداشته باشید زیرا کاملا طبیعی می باشد و بعد از گذشت مدتی از بین می رود .

آیا بعد از سابسیژن عارضه ای بوجود می آید ؟

در گذشته در حین انجام سابسیژن بیمار درد بسیاری را تحمل می کرد بدلیل اینکه سوزن های مورد استفاده ضخیم بودن اما امروزه بدلیل استفاده از کانولا فرد دیگر درد بسیاری را تحمل نمی کند .

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: 09012222118 – 02188642413

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *