درمان سلولیت

سلولیت

سلولیت چیست؟

به تجمع غیر طبیعی چربی در زیر پوست که باعث می شود پوست فرد ناصاف و غیر هموار بنظر برسد سلولیت گفته می شود که در نقاط مختلف بدن این حالت ممکن است دیده شود . سلولیت در خانم ها بیشتر از آقایان دیده می شود و همواره بدنبال روش درمانی برای رفع مشکل خود می باشند . یکی از روش های درمانی سلولیت مزوتراپی می باشد که می توان با استفاده از این روش نتایج خوبی را دریافت کرد.

درمان سلولیت

درمان سلولیت

روش های درمانی سلولیلت روش های کم تهاجمی و غیر جراحی می باشد که بدون باقی گذاشتن جای اسکار و زخم ناهمواری پوست را از بین می برد و سطح پوست را صاف می کند .

عواملی که باعث ایجاد سلولیت می شود چیست ؟

یکی از عوامل اصلی بروز این مشکل اضافه وزن می باشد ، اما این موضوع بدین معنا نمی باشد که در افراد لاغر سلولیلت بروز نمی کند . به هر حال در افرادی که اضافه وزن دارند در از بین بردن سلولیت کاهش وزن می تواند کمک بسیار شایانی کند . علاوه بر اضافه وزن تغییرات هورمونی ، رژیم غذایی نامناسب، کم تحرکی وانجام ندادن فعالیت های ورزشی و آهسته بودن متابولیسم بدن می تواند از دیگر عواملی باشد که باعث بروز سلولیت می شود .

درمان سلولیت

برای از بین بردن سلولیت روش های درمانی مختلفی ارائه شده است، همان طور که گفته شد یکی از این روش ها مزوتراپی می باشد که می توان با استفاده از این روش ظاهر بسیار مطلوبی را در سطح پوست ایجاد کرد .

درمان کویتیشن مافوق صوت

در این روش از تکنولوژی مافوق صورت برای از بین بردن تجمع چربی های اضافی استفاده می شود که بدون نیاز به ایجاد شکافت یا جراحتی این روش انجام می گیرد .

سفت کردن پوست با امواج رادیویی

یکی از روش های درمانی سلولیت، استفاده از امواج رادیویی می باشد، که با استفاده از این روش ممکن است فرد کمی احساس درد و سوزش کند . اما بلافاصله می تواند فعالیت های عادی خود را شروع نماید، مدت زمان استفاده از امواج رادیویی برای رفع مشکل سلولیت بستگی به ناحیه سلولیت دارد

پس از درمان سلولیت چه انتظاری می توان داشت؟

درمان سلولیت هیچگونه ناراحتی را برای فرد بوجود نمی آورد و برای اکثر افراد بدون درد می باشد، ممکن است قرمزی پوست و التهاب کمی پس از درمان در فرد مشاهده شود که برطرف می شود .

هزینه درمان سلولیت چقدر است؟

با توجه به تعداد جلسات درمان و نواحی که قرار است تحت درمان قرار گیرد هزینه درمان سلولیت متفاوت می باشد . در صورتی که مبتلا به سلولیت هستید جهت مشاوره می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت اقدام نمایید

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: 09012222118 – 02188642413

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *