سابسیژن

سابسیژن بهتر است یا میکرونیدلینگ؟

سابسیژن بهتر است یا میکرونیدلینگ؟

یکی از سوالات متدوالی که از دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو پرسیده می شود این سوال است که برای درمان جای جوش و اسکار سابسیژن بهتر است یا میکرونیدلینگ ؟ در این مقاله بطور کامل به این سوال پاسخ داده می شود .
سابسیژن و میکرونیدلینگ هر دو از روش های جوانسازی پوست می باشند که برای از بین بردن جای جوش و اسکار مورد استفاده قرار می گیرند . هر دو این روش ها در جوانسازی و زیبایی پوست صورت نقش بسیار موثری دارند با توجه به نوع پوست و شدت اسکار یکی از این دو روش انتخاب می شود.

سابسیژن

سابسیژن

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو در بسیاری از موارد برای جوانسازی پوست و رفع جای جوش و اسکار از یک روش استفاده نمی کند ، بلکه برای کسب نتایج بهتر و مطلوب تر از ترکیب چند روش استفاده می کنند. متاسفانه افرادی که خواهان انجام سابسیژن یا میکرونیدلینگ هستند در این زمینه اطلاعات لازم را ندارند در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با میکرونیدلینگ و سابسیژن می پردازیم :

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از روش های موثر برای درمان جای جوش است ، در این روش با تحریک پوست برای ساخت کلاژن و آلاستین ، جای جوش و اسکار از بین می رود . پوست، با وارد شدن سوزن های ظریف درماپن که یک وسیله مخصوص می باشد و در میکرونیدلینگ مورد استفاده قرار می گیرد برای ساخت کلاژن و آلاستین تحریک می شود . سوزن های تعبیه شده در این دستگاه وارد عمق مناسبی از پوست می شوند و جراحت مختصری را ایجاد می نمایند ، که برای ترمیم این جراحت نیاز به تولید آلاستین و کلاژن جدید است در نتیجه از عمق جای جوش ها با تولید آلاستین و کلاژن کاسته می شود .

سابسیژن

عامل ایجاد اسکار وجود چسبندگی فیبروز زیر آنها است که سبب فرورفتگی پوست به سمت داخل می شود، با استفاده از روش سابسیژن می توان این چسبندگی را از بین برد و باعث رفع فرورفتگی های روی سطح پوست شد و ظاهر زیبایی را در پوست بوجود آورد .
برای انجام سابسیژن از بی حسی موضعی استفاده می شود پس از آن با سوزن نازک کانولا چسبندگی های زیر اسکار آزاد می شود و با ساخت کلاژن جدید عمق فرورفتگی ها پر می شود

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: 09012222118 – 02188642413

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *