درمان جای جوش با سابسیژن

درمان جای جوش با روش سابسیژن و میکرونیدلینگ

درمان جای جوش با روش سابسیژن و میکرونیدلینگ

سابسیژن و میکرونیدلینگ هر دو از روش هایی می باشند که برای درمان جای جوش مورد استفاده قرار می گیرند ، با توجه به نظر متخصص پوست و بعد از بررسی های لازم یکی از این دو روش برای درمان جای جوش مورد استفاده قرار می گیرد در بسیاری از موراد هم به طور همزمان از ترکیب این دو روش برای درمان جای جوش استفاده می شود تا نتایج بهتری حاصل شود . در این مقاله در رابطه با سابسیژن و میکرونیدلینگ توضیحات کوتاهی داده می شود تا در صورتی که برای رفع جای جوش و اسکارهای بروی پوست خود خواستار استفاده از هریک از این روش ها می باشید در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید .

درمان جای جوش با سابسیژن

درمان جای جوش با سابسیژن

درمان جای جوش با روش میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ با افزایش ساخت کلاژن و الاستین پوست موجب از بین رفتن جای جوش و اسکار می شود و ظاهر همواری را در پوست صورت ایجاد می کند .در میکرونیدلینگ از یک وسیله مخصوص به نام درماپن استفاده می شود این وسیله مجهز به سوزن های ظریف و ریز می باشد با نفوذ این سوزن های ریز به لایه درم پوست جراحت مختصری در این سطح پوست ایجاد می شود، الاستین و کلاژن جدید با ترمیم این ناحیه تولید می شود و درنتیجه جای جوش و اسکار با ترمیم و ساخت کلاژن جدید از بین می رود . میکرونیدلینگ مزایای بسیاری دارد از این روش می توان برای تمامی انواع پوست و در تمامی نقاط بدن استفاده کرد و نتایج آن را بلافاصله مشاهده کرد .

درمان جای جوش با سابسیژن

همانطور که گفته شده سابسیژن یکی دیگر از روش هایی می باشد که برای درمان جای جوش و اسکار مورد استفاده قرار می گیرد در این روش در ابتدا ناحیه مورد نظر بی حس می شود تا فرد دردی را در حین انجام سابسیژن احساس نکند . در این روش از یک سوزن بسیار ریز و ظریف به نام کانولا استفاده می شود تا با استفاده از این سوزن بافت فیبروتیک زیر اسکار با حرکات رفت و برگشتی آزاد شود در نتیجه پوست برای ترمیم و پر کردن عمق فرورفتگی ها شروع به ساخت کلاژن جدید می کند. در مواردی که عمق اسکارهای زیاد باشد نیاز به چندین جلسه می باشد . خونریزی اندکی مشاهده می شود که طبیعی است و جای نگرانی ندارد .

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: 09012222118 – 02188642413

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *