تزریق بوتاکس در زیر بغل

تزریق بوتاکس در زیر بغل

یکی از درمان های مفید برای از بین بردن تعریق زیاد در زیر بغل مراجعه به متخصص پوست و مو و تزریق بوتاکس در زیر بغل می باش، این تزریق که به سادگی با ایجاد چند نقطه بسیار کوچک در زیر بغل انجام می شود با استفاده از سوزن های بسیار نازک و کاملا بدون درد خواهد بود . مشخص کردن نقاظ تزریق و انجام آن کل فرآیند تزریق بوتاکس خواهد بود ، البته بعد از تزریق شاهد تغییرات و تاثیر به سزای آن خواهید بود .

تعریق کردن بیش از حد

عرق کردن بسیار زیاد  پوست را تعریق بیش از حد یا هایپر هیدروز می نامند . تعریق زیاد عملکرد فرد را نیز مختل کرده که این خود بسیار آزاردهنده میباشد . ولی به مراتب عوارض بعدی افزایش تعریق زیاد ، خطرناک تر از مشکل تعریق است. به عنوان مثال: هنگامی که تعریق افزایش پیدا میکند باعث تغییر فلور طبیعی پوست میشود ودر نهایت عفونت های قارچی و باکتریایی و بوی بد بدن را در بر خواهد داشت. متاسفانه این مشکل میتواند زندگی اجتماعی و فردی مبتلا به تعریق زیاد را تحت تاثیر خود قرار دهد.

%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%d8%a8%d9%88%d8%aa%d8%a7%da%a9%d8%b3-%d8%b2%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d8%ba%d9%84

عوارض تعریق زیاد

تعریق زیاد را اکثر مردم نشانه ضعف در بهداشت فردی میدانند ، بنابراین فردی که تعریق زیاد دارد  به مرور زمان از اجتماع و جامعه دور میشود، اعتماد به نفس خود را از دست داده و در مواردی اظطراب ، وسواس و نهایتا اختلال در عملکرد فرد را در پی خواهد داشت.

عرق کردن فرآیندی است  طبیعى  و نقش مهمى دارد درتنظیم دماى بدن، تنظیم آب والکترولیت ، دفع تعدادی ازمواد زائد وسموم و نرم ومرطوب نگه داشتن سطح پوست. اما در مقابل این مزایا تعریق کردن بیش از حد میتواند دردسر ساز باشد و شخص را خجل زده نماید به طور مثال فردی که دچار تعریق زیاد باشد هنگام رانندگی فرمان اتوموبیلش همیشه به صورت لغزنده و خیس می باشد و ممکن است خطرناک باشد.

 

عمل تزریق بوتاکس یا دیسپورت یکی از بهترین راه حل هایی است که تا حدود زیادی موثر بوده و عوارض خیلی کمی دارد این تزریق در ناحیه های مختلف زیر بغل ، کف پا و کف دست و پا انجام داده میشود. بوتاکس بهترین راه درمان تعریق شدید در ناحیه های ذکر شده نیز میباشد .

 

با تشکر مدیریت سایت دکتر سلیمانی – متخصص پوست و مو

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *