از بین بردن اخم وخط لبخند

از بین بردن اخم و رفع خط لبخند

از بین بردن اخم وخط لبخند

راه های بسیار زیادی برای از بین بردن اخم وخط لبخند وجود دارد که موجب زیبایی دو چندان چهره شما می شود.

زمانی که ما می خندیم یک خط با فرو رفتگی از گوشه دهان تا بینی ایجاد می شود که موجب ایجاد خط لبخند می شود که این خط خنده ممکن است در چهره ی فرد نمایانگر پیری، خستگی و ناراحتی باشد. به خطوط عمودی ایجاد شده بین دو ابرو خط اخم گفته می شود که این خطوط می تواند در هر سنی ایجاد شود. قرار گرفتن در معرض نور خورشید، سیگار کشیدن، افزایش سن، حالت صورت و روند طبیعی پیری از عوامل پیدایش این خطوط می باشد.

روش های درمانی بسیار زیادی برای از بین بردن اخم و خط لبخند وجود دارد. شما به راحتی می‌توانید با روش‌های درمانی طراحی شده برای این منظور، خط لبخند در گوشه های دهان و اخم خود را از بین ببرید.

 

از بین بردن اخم وخط لبخند

کرم

کرم های ضد چین و چروک متعددی وجود دارد که می‌تواند چین وچروک و خط اخم بین دو ابرو را به نحو موثری کاهش دهد. اما باید توجه داشته باشید از کرمی که حاوی ویتامین(آ، ب، ث )، آنتی اکسیدان ها، اسید هیالورونیک، اسیدهای آلفاهیدروکسی استفاده کنید. این کرم ها می توانند با نفوذ به پوست سلول های مرده پوست را آزاد کنند که این کار باعث تحریک پوست به جایگزین کردن سلول های جدید می شود.البته این روش تنها می تواند چروک های با عمق کم را برطرف کند و در افراد با سن های بالا پاسخ گو نخواهد بود.

لیزردرمانی

یکی از روش های موثری که همیشه برای از بین بردن اخم و خط لبخند در نظر گرفته می شود لیزر می باشد.لیزر فرکشنال CO2 یکی از لیزر های مورد استفاده برای رفع این خطوط می باشد که درد و ناراحتی زیادی برای فرد ایجاد نمی کند و تنها موجب کبودی و ورم بسیار خفیفی می شود که بعد از مدتی از بین می رود. اشعه لیزر باعث می شود که سطحی از لایه ی رویی پوست برداشته شود و لایه جدید صافی که بدون چین و چروک است توسط بدن ساخته شود.

تزریق ژل

از نظر متخصص پوست تزریق ژل یکی از بهترین راه های از بین بردن چین و چروک و خط اخم بین دو ابرو است. با تزریق کردن ژل بروی خطوط افراد ظاهر جوان وشاداب قبل خود را بدست می آورند.این ژل ها درست در زیر پوست و محلی که این چین و چروک ها وجود دارند تزریق می شوند و فرورفتگی های پوست را پر می کنند و موجب حجم دادن به پوست می شود.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس سبب شل شدن  و بی حرکت شدن عظلات ایجاد کننده چین و چروک می شود. ماده بوتاکس با یک سوزن کوچک به منطقه مورد نظر تزریق می شود در این صورت تحرک عضلات ایجاد کننده خطوط متوقف می شود و چین و چروک ها محو می شود.تزریق بوتاکس حداکتر تا 3 ماه دوام خواهد داشت.

با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *