از بین بردن جای جوش

درمان جای جوش

درمان جای جوش

یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است جای جوش های باقی مانده بروی پوست صورت است که موجب شده است در زیبایی فرد تاثیر بگذارد. روش های مختلفی برای درمان جای جوش مطرح شده است که با توجه به شدت جای جوش و نوع پوست فرد برای درمان جای جوش مورد استفاده قرار می گیرند. در بسیاری از موارد درمان های خانگی برای از بین بردن جای جوش به تنهایی کافی نیستند از این رو برای از بین بردن جای جوش های خود حتما باید به یک متخصص پوست و مو مراجعه نمایید تا با استفاده از روش های مختلفی مانند سابسیژن، میکرونیدلینگ، فرکشنال آراف و تکنیک های پانچ جای جوش های باقی مانده بروی پوست صورت را رفع نمایند. دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست با استفاده از روش های نام برده جای جوش های باقی مانده بروی پوست صورت را رفع می نمایند و ظاهر زیبایی را در پوست صورت ایجاد می کنند همچنین در بسیاری از موارد برای رفع جای جوش بصورت یک پکیج از روش های فوق استفاده می کنند.

از بین بردن جای جوش

 سابسیژن

در این روش کانولاهای مخصوص در فواصل مختلف وارد بافت فیبروتیک پوست می شود و سپس با حرکات عقب و جلو و بصورت افقی بافت اسکار را از بین می برند و در نتیجه بافت کلاژنی و الاستیکی جدیدی تشکیل می شود. سابسیژن یک روش بسیار ساده و سرپایی است که با بی حسی موضعی انجام می شود و با استفاده از کانولا های مخصوص موجب آزاد شدن چسبندگی های بین پوست و بافت همبند زیر آن می شود.

پیلینگ نقطه ای

پلینگ نقطه ای یکی از روش های از بین بردن جای جوش است که این روش بیشتر برای رفع اسکار های عمیق مورد استفاده قرار می گیرد.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از ایمن ترین و جدید ترین روش های کلاژن سازی پوست است که امروز استفاده از این روش برای ساخت طبیعی کلاژن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش منافذ بسیار ریزی با استفاده از دستگاهی بنام درماپن در پوست ایجاد می شود و مقدار زیادی کلاژن زمانی که پوست اقدام به ترمیم این منافذ می کند ساخته می شود و در نتیجه جای جوش های باقی مانده بروی پوست از بین می رود.

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: 09012222118 – 02188642413

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =