جای جوش با لیزر فراکشنال CO2

جای جوش با لیزر فراکشنال CO2

یکی از بهترین روش ها برای درمان فرورفتگی جای جوش و اسکار های روی پوست لیزر فرکشنال co2 می باشد ، با استفاده از این لیزر می توان بدون هیچگونه عارضه خاصی ناهمواریهای سطح پوست ، جای سوختگی و قرمزی روی پوست را برطرف کرد و به یک پوست شفاف و شاداب دستیابی پیدا کرد .

درمان اسکار و فرورفتگی جای جوش با لیزر فراکشنال CO2

افزایش سن باعث بوجود آمدن چروک هایی در اطراف چشم و دور دهان و همچنین افتادگی و شلی پوست می شود که با استفاده از لیزر فرکشنال co2 می توان علاوه بر از بین بردن اسکار ، تمامی این مشکلات را که نشانه ای از پیر ی است را برطرف کرد و زیبایی و شادابی از دست رفته پوست را بازگرداند .

اسکار ها و فرورفتگی های روی پوست صورت که در سنین مختلف مشاهده می شود در کاهش زیبایی و جذابیت چهره بسیار تاثیر گذار می باشد لیزر فرکشنال co2 بهترین گزینه برای رفع این مشکل می باشد . علاوه بر لیزر فرشکنال co2 روش های دیگری مانند سابسیژن و میکرونیدلینگ برای رفع این مشکلات پوستی مطرح شده است برای اینکه بدانید کدام روش مناسب شما می باشد و با بکارگیری کدام روش می توانید نتیجه دلخواه خود را دریافت کنید باید حتما پوست شما توسط یک متخصص پوست مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد ، دکتر امیر سلیمانی بررسی و معاینات لازم را قبل از بکارگیری روش های مختلف پوست انجام می دهند در اکثر موارد برای دریافت یک نتیجه ایده آل نیاز است که ترکیبی از روش هایی که نام برده شد مورد استفاده قرار گیرد .

در گذشته لیزری که برای از بین بردن اسکار و فرورفتگی های روی پوست مورد استفاده قرار می گرفت مشکلاتی را بوجود می آورد و فرد دردبسیاری را تحمل می کرد و زمان التیام بخشی پوست گاهی به 3 تا 4 هفته می رسید که در این مدت پوست باید پانسمان می شد اما امروزه با بکارگیری لیزر فرکشنال co2 دیگر این مشکلات بروز پیدا نمی کند و نیازی به پانسمان پوست نمی باشد

مکانیزم لیزر فرکشنال co2 نسبت به لیزر co2 قدیمی بدین گونه می باشد که ستون های از نور لیزر با شعاع هایی بسیار باریک در حد میکرون بر روی سطح پوست تابیده میشود در صورتی که در لیزر co2 نور لیزر با شعاع های بسیار بزرگتری بوده است .
با بکارگیری لیزر فرکشنال co2 به سایر نقاط مختلف پوست هیچ گونه آسیبی وارد نمی شود زیرا شعاع لیزر ها بسیار کوچک است. نور تابیده شده از این لیزر با سرعت خاصی و در عمق مناسبی وارد لایه درم پوست ( لایه میانی پوست) می شود و باعث از بین رفتن جای اسکار و فرورفتگی های روی پوست می شود .

برخی از خدمات دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

تزریق ژل

تزریق بوتاکس

لیزر فرکشنال co2 

سابسیژن

میکرونیدلینگ

راه های ارتباطی دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

کانال تلگرام دکتر امیر سلیمانی: doctorsoleymani

اینستاگرام دکتر امیر سلیمانی: dr_amir_soleymani

شماره های تماس: 09012222118 – 02188642413

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =